Telefon İkonu

İnsan Kaynakları

Başkent Psikoloji olarak, alanında uzman profesyoneller aramaktan ve etik çalışan kişilerin ekibimize katılmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. İşbirliği içinde çalışma, sürekli öğrenme ve ruh sağlığına katkıda bulunma vizyonunu paylaşıyorsanız, sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

1

Uygunluğunuzu Değerlendirin

İlgilendiğiniz iş pozisyonuna uygunluğunuzu değerlendirmek için ilanlarımızı inceleyin.
2

Özgeçmiş Hazırlayın

Başvurunuzun olumlu sonuçlanma şansını artırmak için özgeçmişinizi özenle hazırlayın. Deneyimleriniz, yetenekleriniz ve eğitiminiz hakkında net bilgi sunun
3

Başvurunuzu Gönderin

Bizimle çalışmayı istediğiniz iş pozisyonunu belirttikten sonra, lütfen kendinizi ve neden bu pozisyon için uygun olduğunuzu anlatan bir motivasyon mektubu ile özgeçmişinizi bize gönderin. Yeteneklerinizin ve deneyimlerinizin yanı sıra neden Başkent Psikoloji ailesine katılmak istediğinizi ifade edin. Mektubunuz, sizi tanıtmak ve neden bu işi istediğinizi açıklamak için önemli bir fırsat olacaktır. Başvurunuzun incelenmesine yardımcı olacaktır. 

Motivasyon mektubu ve özgeçmişinizi insankaynaklari@baskentpsikoloji.com'adresine iletmeniz yeterlidir. Olumlu olduğu takdirde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

BAŞKENT PSİKOLOJİ

Size iyi gelecek!

Adres

Ankara/Çankaya
Cevizlidere Mahallesi
1218.Cadde No: 2/22

İletişim
  • E-Posta:
    iletisim@baskentpsikoloji.com
  • Telefon: (0850) 550 51 52

Başkent Psikoloji